fbpx

Poznaj naszą załogę

REHAB Gdańsk jest to centrum rehabilitacji stworzone z myślą o potrzebach współczesnych pacjentów.
Przeprowadzona u nas dokładna diagnoza i odpowiednie objaśnienie problemu pozwalają na natychmiastowe rozpoczęcie pomocy w likwidacji bólu i odzyskaniu sprawności.
Kompleksowość naszych usług, indywidualne podejście oraz jasno wyznaczone cele determinują sukces terapii.
Zadowolenie Klientów motywuje nas do ciągłego podnoszenia kwalifikacji i jakości naszej pracy.
Merytoryczne przygotowanie daje nam możliwość doboru i dopasowania terapii spośród wielu różnych metod takich jak: zabiegi fizykalne, masaż, terapia manualna, kinezyterapia, pinoterapia oraz kinesiology taping.

Oropeda krakowiak 3

Artur Krakowiak

Lekarz - ortopeda

Artur Krakowiak - ZnanyLekarz.pl

Jestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie w trakcie studiów doktoranckich i już na ostatniej prostej przed egzaminem specjalizacyjnym z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.
Na co dzień zdobywam doświadczenie w Klinice Ortopedii w Gdańsku oraz udzielam niezbędnej pomocy, zarówno pacjentom dorosłym, jak i dzieciom z patologiami narządu ruchu w oddziałach ratunkowych, a zdobytą wiedzę przekazuję prowadząc zajęcia ze studentami.
Przeprowadzam konsultacje ortopedyczne ostrych i przewlekłych schorzeń kończyn i kręgosłupa. Wykonuję iniekcje około- i dostawowe oraz przykręgosłupowe: blokady przeciwbólowe oraz z wykorzystaniem nowoczesnych form terapii np. kwasem hialuronowym lub osoczem wysoko płytkowym. Poszerzam również swoje umiejętności w zakresie wykonywania USG narządu ruchu.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Uczestniczyłem w wielu krajowych i międzynarodowych konferencjach oraz szkoleniach zawodowych, stale aktualizuję swoją wiedzę.
Potrzeby każdego pacjenta rozpatruję indywidualnie, zawsze starając się w przystępny sposób przedstawić możliwości leczenia.

Tomasz Zawadziński

Tomasz Zawadziński

Fizjoterapeuta

Numer PWZFz: 43706

Tomasz Zawadziński - ZnanyLekarz.pl

Fizjoterapeuta, terapeuta manualny, Absolwent UMK Collegium Medicum w Bydgoszczy, Absolwent UKW w Bydgoszczy, Absolwent AWFiS w Gdańsku. Specjalista metod dotyczących prawidłowego ruchu - Kinetic Control, Uczestnik szkoleń: Pinoterapia oraz Medycyna Manualna wg. lek. med. Radosława Składowskiego, a także metod: Anatomy Trains, Kinesiology Taping i terapii manualnej w koncepcji Maitland oraz Masażu Tkanek Głębokich. Pasjonat i trener piłki nożnej.

Wojciech Szreder

Wojciech Szreder

Magister Fizjoterapii

Numer PWZFz: 44015

Wojciech Szreder - ZnanyLekarz.pl

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończone szkolenia: Certyfikowany terapeuta manualny według koncepcji Kaltenborn - Evjenth therapy, kurs diagnozowania i leczenia układu ruchu przy pomocy terapii ruchowej - Movement Solution, kurs leczenia zaburzeń układu mięśniowo - powięziowego wg koncepcji FDM ( Fascial Distortion Model), Kurs diagnozowania i leczenia zaburzeń nerwów obwodowych wg. metody Michaela Shacklocka, kurs Kinesiotapingu. Uczestnik 5-cio letnich studiów podyplomowych z zakresu Osteopatii – FICO Osteopathy Academy.
W obszarze zainteresowań terapeuty znajdują się osoby po urazach ortopedycznych, z bólami kręgosłupa i stawów krzyżowo-biodrowych, z dysfunkcjami stawów obwodowych, z dysfunkcjami nerwów obwodowych (cieśń nadgarstka, rwy kulszowe, urazy splotów barkowych itp.).

Sylwia

Sylwia Kotewicz

Magister Fizjoterapii

Numer PWZFz: 47982

Sylwia Kotewicz - ZnanyLekarz.pl

Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK. W pracy z pacjentami stosuje głównie terapię manualną tkanek miękkich w oparciu o metodę Anatomy Trains uzupełnioną indywidualnie dobranymi ćwiczeniami. Na co dzień współpracuje głównie z osobami z bólami kręgosłupa i stawów obwodowych, po urazach ortopedycznych, ze sportowcami i osobami z wadami postawy. Zainteresowana wszelkimi nowymi formami ruchu, pasjonatka sportu, zwłaszcza brazylijskiego jiu jitsu.

Weronika Adamowska

Weronika Adamowska

Magister Fizjoterapii

Numer PWZFz: 55912

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestniczka kursów Kinesiotaping-u oraz terapii tkanek miękkich wg metody Anatomy Trains. Aktualnie uczestniczka szkolenia terapii manualnej według koncepcji Kaltenborn- Evjenth. Terapeutka specjalizuję się w pracy z pacjentami ortopedycznymi - głównie urazy kończyn dolnych i kończyn górnych, stany zapalne stawów, uszkodzenia więzadeł, skręcenia i zwichnięcia, choroby zwyrodnieniowe.

Szymon Bardo

Szymon Bardo

Magister Fizjoterapii

Numer PWZFz: 31342

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Fizjoterapeuta, certyfikowany terapeuta manualny koncepcji Maitland, ukończył także kursy z zakresu kinesiotapingu, terapii powięziowej FDM (Fascial Distortion Model) oraz terapii trzewnej. Szymon specjalizuje się w terapii stawów obwodowych, kręgosłupa oraz bólów głowy. Na co dzień pasjonuje się sportami siłowymi i jest tancerzem oraz instruktorem tańców latynoamerykańskich.

Jakub Białas

Jakub Białas

Magister Fizjoterapii

Numer PWZFz: 59083

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W pracy z Pacjentami stosuję techniki na tkanki miękkie wg koncepcji energii mięśniowej, masażu tkanek głębokich, kinesiology taping-u oraz pinoterapii. Korzystam również z technik metod terapii manualnej wg Kaltenborn-a - Evjenth-a, Maitland-a i Mulligan-a. Do leczenia zaburzeń neurodynamicznych obwodowego układu nerwowego korzystam z metody wg Shacklock-a. Pracuje zarówno z pacjentami neurologicznymi, ortopedycznymi a także z reumatologicznymi. Prowadzę terapię nacelowaną na odzyskanie: właściwej postawy, ruchomości stawów oraz funkcji ruchowej, przy jednoczesnej redukcji bólu.
Poza tym jestem pasjonatem sportów wodnych i rekreacji na świeżym powietrzu.

Jakub Jurkiewicz

Jakub Jurkiewicz

Magister Fizjoterapii

Numer PWZFz: 47961

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. W pracy z pacjentami stosuje terapię tkanek miękkich wzbogaconą innymi technikami terapii manualnej, jak również elementami PNF oraz Poizmetrycznej Relaksacji Mięśni. Uczestnik kursów Masażu Tkanek Głębokich, Kinesiology Tapingu oraz Fizjoterapii Funkcjonalnej w uszkodzeniach stawu kolanowego. Specjalizuje się w rehabilitacji po operacjach i zabiegach ortopedycznych, złamaniach oraz uszkodzeniach więzadeł i stawów. Pasjonat hokeja na lodzie.

Joanna Jarzyńska

Joanna Zawadzińska

Dietetyk

Joanna Zawadzińska - ZnanyLekarz.pl

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, Polskiego Instytutu Dietetyki oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Doświadczenie zawodowe m.in. w Instytucie Żywności i Żywienia w Pracowni Żywienia Zbiorowego Dzieci i Młodzieży oraz w Centrum Dietetycznym w Skawinie. Specjalistka w dziedzinie edukacji zdrowego odżywiania, oprócz pracy w gabinecie dzieli się wiedzą prowadząc szkolenia i warsztaty np. w szkołach i klubach sportowych. Autorka artykułów popularnonaukowych m.in dla Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej oraz dla Stowarzyszenia "Spożywo".

Marta Śmiglewicz

Marta Śmilgiewicz

Pracownik Rejestracji

Zobacz nasz gabinet

Przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny: 507 599 716.