fbpx

Poznaj naszą załogę

REHAB Gdańsk jest to centrum rehabilitacji stworzone z myślą o potrzebach współczesnych pacjentów.
Przeprowadzona u nas dokładna diagnoza i odpowiednie objaśnienie problemu pozwalają na natychmiastowe rozpoczęcie pomocy w likwidacji bólu i odzyskaniu sprawności.
Kompleksowość naszych usług, indywidualne podejście oraz jasno wyznaczone cele determinują sukces terapii.
Zadowolenie Klientów motywuje nas do ciągłego podnoszenia kwalifikacji i jakości naszej pracy.
Merytoryczne przygotowanie daje nam możliwość doboru i dopasowania terapii spośród wielu różnych metod takich jak: zabiegi fizykalne, masaż, terapia manualna, kinezyterapia, pinoterapia oraz kinesiology taping.

Oropeda krakowiak 3

Artur Krakowiak

Lekarz - ortopeda

Artur Krakowiak - ZnanyLekarz.pl

Jestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie w trakcie studiów doktoranckich i już na ostatniej prostej przed egzaminem specjalizacyjnym z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.
Na co dzień zdobywam doświadczenie w Klinice Ortopedii w Gdańsku oraz udzielam niezbędnej pomocy, zarówno pacjentom dorosłym, jak i dzieciom z patologiami narządu ruchu w oddziałach ratunkowych, a zdobytą wiedzę przekazuję prowadząc zajęcia ze studentami.
Przeprowadzam konsultacje ortopedyczne ostrych i przewlekłych schorzeń kończyn i kręgosłupa. Wykonuję iniekcje około- i dostawowe oraz przykręgosłupowe: blokady przeciwbólowe oraz z wykorzystaniem nowoczesnych form terapii np. kwasem hialuronowym lub osoczem wysoko płytkowym. Poszerzam również swoje umiejętności w zakresie wykonywania USG narządu ruchu.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Uczestniczyłem w wielu krajowych i międzynarodowych konferencjach oraz szkoleniach zawodowych, stale aktualizuję swoją wiedzę.
Potrzeby każdego pacjenta rozpatruję indywidualnie, zawsze starając się w przystępny sposób przedstawić możliwości leczenia.

Wojciech Szreder

Wojciech Szreder

Magister Fizjoterapii

Numer PWZFz: 44015

Wojciech Szreder - ZnanyLekarz.pl

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończone szkolenia: Certyfikowany terapeuta manualny według koncepcji Kaltenborn - Evjenth therapy, kurs diagnozowania i leczenia układu ruchu przy pomocy terapii ruchowej - Movement Solution, kurs leczenia zaburzeń układu mięśniowo - powięziowego wg koncepcji FDM ( Fascial Distortion Model), Kurs diagnozowania i leczenia zaburzeń nerwów obwodowych wg. metody Michaela Shacklocka, kurs Kinesiotapingu. Uczestnik 5-cio letnich studiów podyplomowych z zakresu Osteopatii – FICO Osteopathy Academy.
W obszarze zainteresowań terapeuty znajdują się osoby po urazach ortopedycznych, z bólami kręgosłupa i stawów krzyżowo-biodrowych, z dysfunkcjami stawów obwodowych, z dysfunkcjami nerwów obwodowych (cieśń nadgarstka, rwy kulszowe, urazy splotów barkowych itp.).

Wojciech Szreder - ZnanyLekarz.pl

Tomasz Zawadziński

Tomasz Zawadziński

Fizjoterapeuta

Numer PWZFz: 43706

Tomasz Zawadziński - ZnanyLekarz.pl

Fizjoterapeuta, terapeuta manualny, Absolwent UMK Collegium Medicum w Bydgoszczy, Absolwent UKW w Bydgoszczy, Absolwent AWFiS w Gdańsku. Specjalista metod dotyczących prawidłowego ruchu - Kinetic Control, Uczestnik szkoleń: Pinoterapia oraz Medycyna Manualna wg. lek. med. Radosława Składowskiego, a także metod: Anatomy Trains, Kinesiology Taping i terapii manualnej w koncepcji Maitland oraz Masażu Tkanek Głębokich. Pasjonat i trener piłki nożnej.

Tomasz Zawadziński - ZnanyLekarz.pl

Joanna Jarzyńska

Joanna Zawadzińska

Dietetyk

Joanna Zawadzińska - ZnanyLekarz.pl

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, Polskiego Instytutu Dietetyki oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Doświadczenie zawodowe m.in. w Instytucie Żywności i Żywienia w Pracowni Żywienia Zbiorowego Dzieci i Młodzieży oraz w Centrum Dietetycznym w Skawinie. Specjalistka w dziedzinie edukacji zdrowego odżywiania, oprócz pracy w gabinecie dzieli się wiedzą prowadząc szkolenia i warsztaty np. w szkołach i klubach sportowych. Autorka artykułów popularnonaukowych m.in dla Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej oraz dla Stowarzyszenia "Spożywo".

Joanna Zawadzińska - ZnanyLekarz.pl

Jakub Białas

Jakub Białas

Magister Fizjoterapii

Numer PWZFz: 59083

Jakub Białas - ZnanyLekarz.pl

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W pracy z Pacjentami stosuję techniki na tkanki miękkie wg koncepcji energii mięśniowej, masażu tkanek głębokich, kinesiology taping-u oraz pinoterapii. Korzystam również z technik metod terapii manualnej wg Kaltenborn-a - Evjenth-a, Maitland-a i Mulligan-a. Do leczenia zaburzeń neurodynamicznych obwodowego układu nerwowego korzystam z metody wg Shacklock-a. Pracuje zarówno z pacjentami neurologicznymi, ortopedycznymi a także z reumatologicznymi. Prowadzę terapię nacelowaną na odzyskanie: właściwej postawy, ruchomości stawów oraz funkcji ruchowej, przy jednoczesnej redukcji bólu.
Poza tym jestem pasjonatem sportów wodnych i rekreacji na świeżym powietrzu.

Jakub Białas - ZnanyLekarz.pl

Dagmara Czeran

Dagmara Czeran

Fizjoterapeutka Uroginekologiczna

Numer PWZFz: 72186

Dagmara Czeran - ZnanyLekarz.pl

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, kontynuuje naukę na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Pracowała wcześniej z pacjentami ortopedycznymi i sportowcami. Teraz jej głównym obszarem zainteresowań stała się uroginekologia. Ukończyła kursy z kinesiology taping w ciąży, fizjoterapii uroginekologicznej kobiet w ciąży, treningu kobiet w ciąży i po ciąży oraz fizjoterapii uroginekologicznej interdyscyplinarnie. Przed nią już kolejne kursy, gdyż nie przestaje się szkolić. Jej marzeniem jest ułatwienie kobietom życia pełną parą niezależnie od wieku. Pasjonatka sportu, tańca oraz czytania. To wszystko wykorzystuje jako trenerka fitness, tancerka formacji Bachata Queens oraz współprowadząca bloga "FizjoFit femina"

Dagmara Czeran - ZnanyLekarz.pl

Weronika Adamowska

Weronika Adamowska

Magister Fizjoterapii

Numer PWZFz: 55912

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestniczka kursów Kinesiotaping-u oraz terapii tkanek miękkich wg metody Anatomy Trains. Aktualnie uczestniczka szkolenia terapii manualnej według koncepcji Kaltenborn- Evjenth. Terapeutka specjalizuję się w pracy z pacjentami ortopedycznymi - głównie urazy kończyn dolnych i kończyn górnych, stany zapalne stawów, uszkodzenia więzadeł, skręcenia i zwichnięcia, choroby zwyrodnieniowe.

Weronika Adamowska - ZnanyLekarz.pl

Szymon Bardo

Szymon Bardo

Magister Fizjoterapii

Numer PWZFz: 31342

Szymon Bardo - ZnanyLekarz.pl

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Fizjoterapeuta, certyfikowany terapeuta manualny koncepcji Maitland, ukończył także kursy z zakresu kinesiotapingu, terapii powięziowej FDM (Fascial Distortion Model) oraz terapii trzewnej. Szymon specjalizuje się w terapii stawów obwodowych, kręgosłupa oraz bólów głowy. Na co dzień pasjonuje się sportami siłowymi i jest tancerzem oraz instruktorem tańców latynoamerykańskich.

Szymon Bardo - ZnanyLekarz.pl

Jakub Jurkiewicz

Jakub Jurkiewicz

Magister Fizjoterapii

Numer PWZFz: 47961

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. W pracy z pacjentami stosuje terapię tkanek miękkich wzbogaconą innymi technikami terapii manualnej, jak również elementami PNF oraz Poizmetrycznej Relaksacji Mięśni. Uczestnik kursów Masażu Tkanek Głębokich, Kinesiology Tapingu oraz Fizjoterapii Funkcjonalnej w uszkodzeniach stawu kolanowego. Specjalizuje się w rehabilitacji po operacjach i zabiegach ortopedycznych, złamaniach oraz uszkodzeniach więzadeł i stawów. Pasjonat hokeja na lodzie.

Jakub Jurkiewicz - ZnanyLekarz.pl

REHAB Agata-2

Agata Wyżgowska

Magister Fizjoterapii

Numer PWZFz: 47908

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Terapeuta manualny wg koncepcji Maitland, w której nadal podnosi swoje kwalifikacje.  W pracy z pacjentami stosuje terapię tkanek miękkich połączoną z technikami terapii manualnej, wykorzystując także elementy koncepcji Kaltenborn-Evjenth. Uczestniczka kursów Masażu Tkanek Głębokich oraz Tapingu rehabilitacyjnego. Specjalizuje się w rehabilitacji pacjentów ortopedycznych zarówno po urazach i operacjach, jak i borykających się z dolegliwościami bólowymi, których przyczyn często nie znają.

Agata Wyżgowska - ZnanyLekarz.pl

Aleksandra Iwanowska

Fizjoterapeutka

Numer PWZFz: 68738

Licencjonowana fizjoterapeutka, obecnie na ostatnim roku studiów II stopnia Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoje doświadczenie zdobywałam w Klinice Rehabilitacji w UCK oraz w prywatnych przychodniach mając do czynienia z pacjentami neurologicznymi oraz ortopedycznymi. Swoje kwalifikacje podnoszę podczas kursów fizjoterapeutycznych, które pozwalają spojrzeć szerzej na pacjenta. W pracy dużą uwagę przykładam do właściwego oddechu oraz holistycznego podejścia do pacjenta i jego problemu. Ból pleców po motocyklowych wędrówkach nie jest mi straszny, ponieważ lubię pracę z własnym ciałem np. na treningach brazylijskiego jiu-jitsu lub squasha.

Marta Śmiglewicz

Marta Śmilgiewicz

Pracownik Rejestracji

Mateusz Cichowski

Pracownik Rejestracji

Zobacz nasz gabinet

Przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny: 507 599 716.