fbpx

Poznaj naszą załogę

REHAB Gdańsk jest to centrum rehabilitacji stworzone z myślą o potrzebach współczesnych pacjentów.
Przeprowadzona u nas dokładna diagnoza i odpowiednie objaśnienie problemu pozwalają na natychmiastowe rozpoczęcie pomocy w likwidacji bólu i odzyskaniu sprawności.
Kompleksowość naszych usług, indywidualne podejście oraz jasno wyznaczone cele determinują sukces terapii.
Zadowolenie Klientów motywuje nas do ciągłego podnoszenia kwalifikacji i jakości naszej pracy.
Merytoryczne przygotowanie daje nam możliwość doboru i dopasowania terapii spośród wielu różnych metod takich jak: zabiegi fizykalne, masaż, terapia manualna, kinezyterapia, pinoterapia oraz kinesiology taping.

Oropeda krakowiak 3

Artur Krakowiak

Lekarz - ortopeda

Jestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie w trakcie studiów doktoranckich i już na ostatniej prostej przed egzaminem specjalizacyjnym z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.
Na co dzień zdobywam doświadczenie w Klinice Ortopedii w Gdańsku oraz udzielam niezbędnej pomocy, zarówno pacjentom dorosłym, jak i dzieciom z patologiami narządu ruchu w oddziałach ratunkowych, a zdobytą wiedzę przekazuję prowadząc zajęcia ze studentami.
Przeprowadzam konsultacje ortopedyczne ostrych i przewlekłych schorzeń kończyn i kręgosłupa. Wykonuję iniekcje około- i dostawowe oraz przykręgosłupowe: blokady przeciwbólowe oraz z wykorzystaniem nowoczesnych form terapii np. kwasem hialuronowym lub osoczem wysoko płytkowym. Poszerzam również swoje umiejętności w zakresie wykonywania USG narządu ruchu.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Uczestniczyłem w wielu krajowych i międzynarodowych konferencjach oraz szkoleniach zawodowych, stale aktualizuję swoją wiedzę.
Potrzeby każdego pacjenta rozpatruję indywidualnie, zawsze starając się w przystępny sposób przedstawić możliwości leczenia.

Artur Krakowiak - ZnanyLekarz.pl

Wojciech Szreder

Wojciech Szreder

Magister Fizjoterapii

Numer PWZFz: 44015

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończone szkolenia: Certyfikowany terapeuta manualny według koncepcji Kaltenborn - Evjenth therapy, kurs diagnozowania i leczenia układu ruchu przy pomocy terapii ruchowej - Movement Solution, kurs leczenia zaburzeń układu mięśniowo - powięziowego wg koncepcji FDM ( Fascial Distortion Model), Kurs diagnozowania i leczenia zaburzeń nerwów obwodowych wg. metody Michaela Shacklocka, kurs Kinesiotapingu. Uczestnik 5-cio letnich studiów podyplomowych z zakresu Osteopatii – FICO Osteopathy Academy.
W obszarze zainteresowań terapeuty znajdują się osoby po urazach ortopedycznych, z bólami kręgosłupa i stawów krzyżowo-biodrowych, z dysfunkcjami stawów obwodowych, z dysfunkcjami nerwów obwodowych (cieśń nadgarstka, rwy kulszowe, urazy splotów barkowych itp.).

Wojciech Szreder - ZnanyLekarz.pl

Tomasz Zawadziński

Tomasz Zawadziński

Fizjoterapeuta

Numer PWZFz: 43706

Fizjoterapeuta, terapeuta manualny, Absolwent UMK Collegium Medicum w Bydgoszczy, Absolwent UKW w Bydgoszczy, Absolwent AWFiS w Gdańsku. Specjalista metod dotyczących prawidłowego ruchu - Kinetic Control, Uczestnik szkoleń: Pinoterapia oraz Medycyna Manualna wg. lek. med. Radosława Składowskiego, a także metod: Anatomy Trains, Kinesiology Taping i terapii manualnej w koncepcji Maitland oraz Masażu Tkanek Głębokich. Pasjonat i trener piłki nożnej.

Tomasz Zawadziński - ZnanyLekarz.pl

Joanna Jarzyńska

Joanna Zawadzińska

Dietetyk

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, Polskiego Instytutu Dietetyki oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Doświadczenie zawodowe m.in. w Instytucie Żywności i Żywienia w Pracowni Żywienia Zbiorowego Dzieci i Młodzieży oraz w Centrum Dietetycznym w Skawinie. Specjalistka w dziedzinie edukacji zdrowego odżywiania, oprócz pracy w gabinecie dzieli się wiedzą prowadząc szkolenia i warsztaty np. w szkołach i klubach sportowych. Autorka artykułów popularnonaukowych m.in dla Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej oraz dla Stowarzyszenia "Spożywo".

Joanna Zawadzińska - ZnanyLekarz.pl

Jakub Białas

Jakub Białas

Magister Fizjoterapii

Numer PWZFz: 59083

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W pracy z Pacjentami stosuję techniki na tkanki miękkie wg koncepcji energii mięśniowej, masażu tkanek głębokich, kinesiology taping-u oraz pinoterapii. Korzystam również z technik metod terapii manualnej wg Kaltenborn-a - Evjenth-a, Maitland-a i Mulligan-a. Do leczenia zaburzeń neurodynamicznych obwodowego układu nerwowego korzystam z metody wg Shacklock-a. Pracuje zarówno z pacjentami neurologicznymi, ortopedycznymi a także z reumatologicznymi. Prowadzę terapię nacelowaną na odzyskanie: właściwej postawy, ruchomości stawów oraz funkcji ruchowej, przy jednoczesnej redukcji bólu.
Poza tym jestem pasjonatem sportów wodnych i rekreacji na świeżym powietrzu.

Jakub Białas - ZnanyLekarz.pl

Dagmara Czeran

Dagmara Czeran

Fizjoterapeutka Uroginekologiczna

Numer PWZFz: 72186

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, kontynuuje naukę na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Pracowała wcześniej z pacjentami ortopedycznymi i sportowcami. Teraz jej głównym obszarem zainteresowań stała się uroginekologia. Ukończyła kursy z kinesiology taping w ciąży, fizjoterapii uroginekologicznej kobiet w ciąży, treningu kobiet w ciąży i po ciąży oraz fizjoterapii uroginekologicznej interdyscyplinarnie. Przed nią już kolejne kursy, gdyż nie przestaje się szkolić. Jej marzeniem jest ułatwienie kobietom życia pełną parą niezależnie od wieku. Pasjonatka sportu, tańca oraz czytania. To wszystko wykorzystuje jako trenerka fitness, tancerka formacji Bachata Queens oraz współprowadząca bloga "FizjoFit femina"

Dagmara Czeran - ZnanyLekarz.pl

Szymon Bardo

Szymon Bardo

Magister Fizjoterapii

Numer PWZFz: 31342

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Fizjoterapeuta, certyfikowany terapeuta manualny koncepcji Maitland, ukończył także kursy z zakresu kinesiotapingu, terapii powięziowej FDM (Fascial Distortion Model) oraz terapii trzewnej. Szymon specjalizuje się w terapii stawów obwodowych, kręgosłupa oraz bólów głowy. Na co dzień pasjonuje się sportami siłowymi i jest tancerzem oraz instruktorem tańców latynoamerykańskich.

Szymon Bardo - ZnanyLekarz.pl

Jakub Jurkiewicz

Jakub Jurkiewicz

Magister Fizjoterapii

Numer PWZFz: 47961

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. W pracy z pacjentami stosuje terapię tkanek miękkich wzbogaconą innymi technikami terapii manualnej, jak również elementami PNF oraz Poizmetrycznej Relaksacji Mięśni. Uczestnik kursów Masażu Tkanek Głębokich, Kinesiology Tapingu oraz Fizjoterapii Funkcjonalnej w uszkodzeniach stawu kolanowego. Specjalizuje się w rehabilitacji po operacjach i zabiegach ortopedycznych, złamaniach oraz uszkodzeniach więzadeł i stawów. Pasjonat hokeja na lodzie.

Jakub Jurkiewicz - ZnanyLekarz.pl

Natalia Drężek

Natalia Drężek

Fizjoterapeutka

Obecnie jestem na ostatnim semestrze studiów magisterskich na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. W pracy kieruję się indywidualnym podejściem do Pacjenta oraz całościowym spojrzeniem na organizm. Skupiam się na słabych punktach ciała i szybkim odzyskaniu jego prawidłowej funkcjonalności. Moje podejście do terapii to szukanie przyczyn dolegliwości, a nie tylko niwelowanie objawów. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w Klinice rehabilitacji Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku oraz Ośrodku Wczesnej Interwencji i Wspomagania Rozwoju w Gdańsku. W pracy z pacjentem cechuje mnie empatia, cierpliwość i niecodzienna motywacja.

Lubię kontakt z ludźmi, na co dzień interesuję się fizjoterapią estetyczną oraz pediatryczną.

Natalia Drężek - ZnanyLekarz.pl

Marta Śmiglewicz

Marta Śmilgiewicz

Magister Fizjoterapii

Numer PWZFz: 74747
Magister fizjoterapii, absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. W pracy z pacjentem stosuje techniki rozluźniania mięśniowo powięziowego, masaż tkanek głębokich oraz kinesiotaping. Stosuje elementy terapii manualnej według Maitland oraz Kaltenborn Evejenth. Wykorzystuje również elementy metody PNF, gdzie jestem aktualnym uczestnikiem kursu. Pracuje z pacjentami po zabiegach ortopedycznych, złamaniach, uszkodzeniach stawowych i okołowystawowych, w reumatologii oraz z obrzękiem kończyn rożnego pochodzenia. Prywatnie pasjonatka sportów z zakresu gimnastyki powietrznej i jogi.

Marta Śmilgiewicz - ZnanyLekarz.pl

Mateusz Cichowski

Magister Fizjoterapii

Numer PWZFz: 75766

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W pracy z pacjentami wykorzystuje techniki terapii manualnej według koncepcji Kaltenborn-Evjenth w której cały czas poszerzam swoje umiejętności. Dodatkowo stosuję techniki tkanek miękkich. Głównie zajmuje się pacjentami po zabiegach ortopedycznych jak również z dolegliwościami bólowi w okolicy kręgosłupa jak i stawów obwodowych. Po pracy pasjonat sportów siłowych, piłki siatkowej i pieszych wycieczek po górach.

Mateusz Cichowski - ZnanyLekarz.pl

Paweł Filipowicz

Magister Fizjoterapii
Numer PWZFz: 19811

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie oraz Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Ukończył szkolenie podyplomowe w zakresie Ortopedycznej Terapii Manualnej Koncepcji Kaltenborna - Evjentha. Jest to wąska specjalizacja w fizjoterapii ukierunkowana na ręczne badanie i leczenie pacjentów z tzw. dysfunkcjami narządu ruchu, a więc z bólem, przykurczem i niestabilnością w obrębie stawów, kończyn górnych, dolnych, stawów skroniowo - żuchwowych oraz w obrębie poszczególnych odcinków kręgosłupa. Zajmuje się w szczególności rehabilitacją pacjentów ortopedycznych, zarówno osób pooperacyjnych, jak i leczonych zachowawczo.

Zawodowo interesuję się leczeniem chorób kręgosłupa o podłożu przeciążeniowym, rehabilitacją po urazach w sporcie, dysfunkcjami narządu ruchu, napięciowymi bólami głowy, profilaktyką urazów przeciążeniowych stawów obwodowych i kręgosłupa u dorosłych i dzieci.

Paweł Filipowicz - ZnanyLekarz.pl

Jakub Kasperski

Magister Fizjoterapii
Numer PZWFz: 68543

Absolwent AWF w Poznaniu. Studia magisterskie ukończył na AWFiS w Gdańsku. Certyfikowany terapeuta metody FDM. W przeszłości współpracował z drużyną piłkarzy nożnych oraz tenisistami gdzie poza wyprowadzaniem zawodników z kontuzji zajmował się przygotowaniem motorycznym podopiecznych. Uczestnik szkoleń z treningu medycznego, masażu tkanek głębokich, suchego igłowania. W swojej pracy skupia się na przywróceniu balansu mięśniowo-powięziowego w ciele pacjenta za pomocą terapii manualnej, terapii oddechowej oraz ćwiczeń mających na celu przywrócenie funkcji . Prywatnie Pasjonat książek, biegania, slackline oraz sportów wodnych.

Jakub Kasperski - ZnanyLekarz.pl

Michał Rajewski

Magister Fizjoterapii
Numer PWZFz: 77008

Absolwent Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. W pracy z pacjentem stosuje techniki według metody PNF oraz terapii tkanek miękkich, a także wykorzystuje elementy terapii manualnej według Kaltenborn-a Evjenth-a i Mulligan-a. Ukończył kursy z zakresu Proprioceptive Neuromuscular Facilitation, koncepcji Mulligan-a, masażu tkanek głębokich i masażu funkcyjnego oraz brał udział w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu fizjoterapii. Michał specjalizuje się w rehabilitacji pacjentów ortopedycznych, neurologicznych oraz dolegliwości bólowych kręgosłupa i stawów obwodowych. W wolnych chwilach zawodnik amatorskiej drużyny piłkarskiej oraz fan sportów ekstremalnych.

Michał Rajewski - ZnanyLekarz.pl

Karina Stasińska

Pracownik rejestracji

Paulina Olszewska

Pracownik rejestracji

Zobacz nasz gabinet

Artur Krakowiak - ZnanyLekarz.pl

Przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny: 507 599 716.