fbpx

Jak przebiega współpraca?

pierwsza wizyta

Przed pierwszą wizytą

 • Poproszę Cię o wypełnienie krótkiej ankiety.
 • Przygotuj ostatnio wykonane badania diagnostyczne, pozwolą mi one ocenić Twój stan zdrowia.
 • Nie martw się jeśli nie posiadasz aktualnych wyników, razem ustalimy, które warto wykonać.
 • 2 godziny przed umówioną wizytą powstrzymaj się od spożywania pokarmów i picia oraz intensywnego wysiłku.

pierwsza-wizyta-gabinet

Pierwsza wizyta

 • Porozmawiamy o tym jakie są Twoje cele i potrzeby.
 • Zrobię wywiad zdrowotny oraz żywieniowy.
 • Wykonamy analizę składu ciała (przy wyborze stroju uwzględnij, że na analizatorze należy stanąć boso).
 • Otrzymasz pakiet materiałów ze wskazówkami żywieniowymi, które pomogą Ci wdrożyć zdrowe nawyki.
 • Ustalimy wspólną drogę do Twojego sukcesu.

dalsza-wspolpraca

Dalsza współpraca

 • Zasady dalszej współpracy ustalamy indywidualnie.
 • Polecam spotykać się co 1-2 tygodnie w celu weryfikacji postępów i wsparcia zmiany.
 • Porozmawiamy jak komponować zdrowe wersje Twoich ulubionych potraw.
 • Otrzymasz również przepisy na dania, które mogą być inspiracją na kolejne dni.

W pakiecie taniej!

Pakiet 1

Pakiet 2

Pakiet 3

Umów się na wizytę!

Joanna Zawadzińska - ZnanyLekarz.pl

Pierwsza wizyta w poradni dietetycznej w Gdańsku

Pierwsza wizyta dietetyczna to oferta dla osób, które chcą zadbać o zdrowie, poprawić swoje nawyki żywieniowe lub/i pozbyć się zbędnych kilogramów w zdrowy sposób bez efektu jojo. Dietetyk przeprowadza analizę składu ciała oraz wywiad zdrowotny i żywieniowy, który pozwoli lepiej poznać Twoje nawyki i tryb życia.

Następnie dietetyk ustala plan działania, który będzie uwzględniać problemy zdrowotne i upodobania żywieniowe pacjenta. Po wizycie otrzymasz pakiet materiałów ze wskazówkami żywieniowymi, które pomogą Ci wdrożyć zdrowe nawyki biorąc pod uwagę Twój styl życia. Podczas wizyty zapewniamy indywidualne podejście do zmiany nawyków żywieniowych. Pierwsza wizyta trwa około 60 min.

Pierwsza wizyta w poradni dietetycznej w Gdańsku może się odbyć również w parze. Jest to oferta skierowana do osób mieszkających wspólnie oraz wykazujących podobny stan zdrowia.

konsultacja z dietetykiem

Wizyta kontrolna u dietetyka

Podczas wizyty kontrolnej dietetyk robi analizę składu ciała w celu kontrolowania efektów. Przeprowadzana jest również analiza sposobu żywienia od ostatniej wizyty oraz rozwiewane są wszelkie wątpliwości związane z nowymi nawykami. Na wizytach kontrolnych dowiesz się m.in. jak komponować zdrowe wersje potraw, które lubisz oraz otrzymasz przepisy na kolejne dni jeśli brakuje Ci pomysłów na zdrowe dania. Wizyta kontrola to również dawka motywacji.

Podczas każdej wizyty kontrolnej w poradni dietetycznej w Gdańsku uwzględniamy Twoje problemy zdrowotne, upodobania żywieniowe oraz tryb życia. Wizyty kontrolne pozwalają samodzielnie pracować nad swoimi nawykami pod okiem i ze wsparciem dietetyka. Wizyta kontrolna trwa ok 15-20 minut.

Wizyta kontrolna może się odbyć również w parze. Jest to oferta skierowana do osób mieszkających wspólnie oraz wykazujących podobny stan zdrowia.

poradnia dietetyczna w Gdańsku

Pierwsza wizyta dietetyczna dla par

Pierwsza wizyta dietetyczna dla par to oferta skierowana do osób mieszkających wspólnie oraz wykazujących podobny stan zdrowia, które chcą wspólnie zadbać o zdrowie, poprawić swoje nawyki żywieniowe lub/i pozbyć się zbędnych kilogramów w zdrowy sposób bez efektu jojo. Dietetyk przeprowadza analizę składu ciała oraz wywiad zdrowotny oraz żywieniowy, który pozwoli lepiej poznać Wasze nawyki i tryb życia.

Następnie dietetyk ustala plan działania, który będzie uwzględniać problemy zdrowotne i upodobania żywieniowe pacjentów. Po wizycie otrzymacie pakiet materiałów ze wskazówkami żywieniowymi, które pomogą Wam wdrożyć zdrowe nawyki biorąc pod uwagę Wasz styl życia.

Podczas wizyty zapewniamy indywidualne podejście do zmiany nawyków żywieniowych. Pierwsza wizyta dla Par trwa około 60 min.

Wizyta kontrolna u dietetyka dla par

Wizyta kontrolna dla par to oferta skierowana do osób mieszkających wspólnie oraz wykazujących podobny stan zdrowia, które odbyły już pierwszą wizytę dietetyczną. Podczas wizyty kontrolnej dietetyk robi analizę składu ciała w celu kontrolowania Waszych efektów. Przeprowadzana jest również analiza sposobu żywienia od ostatniej wizyty oraz rozwiewane są wszelkie wątpliwości związane z nowymi nawykami.

Na wizytach kontrolnych dowiecie się m.in. jak komponować zdrowe wersje potraw, które lubicie oraz otrzymacie przepisy na kolejne dni jeśli brakuje Wam pomysłów na zdrowe dania. Wizyta kontrola to również dawka motywacji.

Podczas każdej wizyty kontrolnej uwzględniamy Wasze problemy zdrowotne, upodobania żywieniowe oraz tryb życia. Wizyty kontrolne pozwalają Wam wspólnie pracować nad swoimi nawykami pod okiem i ze wsparciem dietetyka. Wizyta kontrolna dla par trwa ok. 15-20 minut.

Zaplanuję Twój tygodniowy jadłospis!

Tygodniowy jadłospis to oferta dla osób, które chcą poprawić swoje nawyki żywieniowe i nauczyć jak prawidłowo komponować posiłki. Jadłospis jest spersoonalizowany i dostosowany do Twojego trybu życia oraz stanu zdrowia. W jadłospisie nie pojawią się składniki, których nie lubisz lub których nie chcesz wykorzystywać w swoich posiłkach.

Tygodniowy jadłospis jest opracowywany na podstawie wizyty dietetycznej, na której przeprowadzany jest wywiad żywieniowy i zdrowotny.

Jadłospis zawiera:

 • 7 dni jadłospisu z przepisami
 • listę zakupów
 • przepisy do wszystkich posiłków
 • jadłospis w formie drukowanej lub/i wysłany na maila

konsultacja z dietetykiem REHAB w Gdańsku

Konsultacje z dietetykiem online

Wizyta dietetyczna on-line to rozwiązanie dla osób, które potrzebują profesjonalnej porady dietetycznej, ale są chore lub nie mają czasu na stacjonarne wizyty w gabinecie, bądź mieszkają za granicą lub poza Gdańskiem. Pierwsza wizyta odbywa się poprzez wideokonsultacje na portalu znanylekarz.pl.

W trakcie pierwszej wizyty dietetyk przeprowadza wywiad zdrowotny oraz żywieniowy, który pozwoli lepiej poznać Twoje nawyki i tryb życia.

Następnie dietetyk ustala plan działania, który będzie uwzględniać problemy zdrowotne i upodobania żywieniowe pacjenta. Po wizycie otrzymasz pakiet materiałów ze wskazówkami żywieniowymi, które pomogą Ci wdrożyć zdrowe nawyki biorąc pod uwagę Twój styl życia. Podczas wizyty zapewniamy indywidualne podejście do zmiany nawyków żywieniowych. Pierwsza wizyta trwa około 60 min.

Podczas wizyty kontrolnej on-line przeprowadzana jest analiza sposobu żywienia od ostatniej wizyty oraz rozwiewane są wszelkie wątpliwości związane z nowymi nawykami. Na wizytach kontrolnych dowiesz się m.in. jak komponować zdrowe wersje potraw, które lubisz oraz otrzymasz przepisy na kolejne dni jeśli brakuje Ci pomysłów na zdrowe dania. Wizyta kontrola to również dawka motywacji.

Podczas każdej wizyty kontrolnej uwzględniamy Twoje problemy zdrowotne, upodobania żywieniowe oraz tryb życia. Wizyty kontrolne pozwalają samodzielnie pracować nad swoimi nawykami pod okiem i ze wsparciem dietetyka. Wizyta kontrolna trwa ok 15-20 minut.

Wizyta on-line może się odbyć również w parze. Jest to oferta skierowana do osób mieszkających wspólnie oraz wykazujących podobny stan zdrowia.

joanna zawadzinska dietetyk

Analiza składu ciała

Umów się na wizytę!

Joanna Zawadzińska - ZnanyLekarz.pl

DIETETYKA CENNIK

UsługaCena
Pierwsza wizyta dietetyczna150zł*
Wizyta kontrolna100zł
Analiza składu ciała40zł
Tygodniowy jadłospis200zł
Wizyta kontrolna on-line 90zł
Pierwsza wizyta dietetyczna on-line 140zł

DIETETYKA DLA PAR

UsługaCena
Pierwsza wizyta dietetyczna dla par230zł*
Wizyta kontrolna dla par150zł
Tygodniowy jadłospis dla pary200zł
Pierwsza wizyta dietetyczna dla par on-line 200zł
Wizyta kontrolna dla par on-line 140zł

*Dla klientów, którzy korzystali już z zabiegów rehabilitacyjnych w placówce REHAB przysługuje zniżka 20% na Pierwszą wizytę dietetyczną

Przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny: 507 599 716.