fbpx

Wizyta dietetyczna on-line to rozwiązanie dla osób, które potrzebują profesjonalnej porady dietetycznej, ale są chore lub nie mają czasu na stacjonarne wizyty w gabinecie, bądź mieszkają za granicą lub poza Gdańskiem. Pierwsza wizyta odbywa się poprzez wideokonsultacje na portalu znanylekarz.pl

W trakcie pierwszej wizyty dietetyk przeprowadza wywiad zdrowotny oraz żywieniowy, który pozwoli lepiej poznać Twoje nawyki i tryb życia.

Następnie dietetyk ustala plan działania, który będzie uwzględniać problemy zdrowotne i upodobania żywieniowe pacjenta. Po wizycie otrzymasz pakiet materiałów ze wskazówkami żywieniowymi, które pomogą Ci wdrożyć zdrowe nawyki biorąc pod uwagę Twój styl życia. Podczas wizyty zapewniamy indywidualne podejście do zmiany nawyków żywieniowych. Pierwsza wizyta trwa około 60 min.

Podczas wizyty kontrolnej on-line przeprowadzana jest analiza sposobu żywienia od ostatniej wizyty oraz rozwiewane są wszelkie wątpliwości związane z nowymi nawykami. Na wizytach kontrolnych dowiesz się m.in. jak komponować zdrowe wersje potraw, które lubisz oraz otrzymasz przepisy na kolejne dni jeśli brakuje Ci pomysłów na zdrowe dania. Wizyta kontrola to również dawka motywacji.

Podczas każdej wizyty kontrolnej uwzględniamy Twoje problemy zdrowotne, upodobania żywieniowe oraz tryb życia. Wizyty kontrolne pozwalają samodzielnie pracować nad swoimi nawykami pod okiem i ze wsparciem dietetyka. Wizyta kontrolna trwa ok 15-20 minut. 

Wizyta on-line może się odbyć również w parze. Jest to oferta skierowana do osób mieszkających wspólnie oraz wykazujących podobny stan zdrowia. 

joanna zawadzinska dietetyk

Joanna Zawadzińska - ZnanyLekarz.pl

Przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny: 507 599 716.