fbpx

Zapraszamy do działu Najczęściej Zadawanych Pytań. Dowiesz się w nich głównych informacji dotyczących Naszej placówki oraz świadczonych przez Nas usług. Miłej lektury!

W jaki sposób najłatwiej się z Państwem skontaktować?

Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: 507 599 716  lub adresem mailowym kontakt@rehab-gdansk.pl. Zazwyczaj odpowiadamy już tego samego dnia! Tą drogą dokonujemy również rejestracji.

Czy zajmujecie się również rehabilitacją domową?

Tak, mamy w ofercie rehabilitację domową.

Co powinienem/am zabrać na pierwszą wizytę?

Wygodną odzież, która nie krępuje ruchów oraz zmienne obuwie i duży ręcznik. Potrzebna będzie również dokumentacja medyczna. Jeżeli będą Państwo odbywać zabiegi elektroterapii prosimy zabrać ze sobą bandaż elastyczny oraz 2 x m2 gazy oraz maść przepisaną przez lekarza jeżeli będą Państwo poddawani zabiegowi jonoforezy lub fonoforezy.

Czy prowadzicie Państwo zabiegi w ramach NFZ?

Jesteśmy placówką prywatną i prowadzimy zabiegi w sektorze prywatnym. Jeżeli sytuacja ulegnie zmianie, na pewno informacja o tym zostanie zaktualizowana na Naszej stronie internetowej. Przypominamy przy okazji o Naszym atrakcyjnym cenniku (patrz: "Cennik").

Czy można płacić kartą?

Tak, jest możliwość płatności kartą, ale również przez aplikacje mobilne, revolut, blikiem, oraz przelewem na nasze konto podane w zakładce kontakt.

Jak długo muszę czekać na wyznaczenie terminu wizyty?

Jeżeli istnieje taka potrzeba, przyjmujemy już w tym samym tygodniu, w którym Państwo do Nas się zgłaszają. W nagłych sytuacjach (np. kinesiotaping przed zawodami) możemy ustalić wizytę już tego samego dnia.

Skąd mam pewność, że zajmują się mną profesjonaliści?

Nasi terapeuci są wykształconymi w swojej dziedzinie zawodowcami. Poświadczeniem tego mogą być studia fizjoterapeutyczne ukończone na uczelniach takich jak Gdański Uniwersytet Medyczny, Collegium Medicum w Bydgoszczy i Akademia Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Dodatkowo, coroczne szkolenia i kursy sprawiają, że możemy Państwu dostarczać usług na coraz wyższym poziomie.

Jakie zabiegi z fizykoterapii posiadają Państwo w ofercie?

W swojej ofercie posiadamy zabiegi laseroterapii,krioterapii, elektroterapii (TENS, diadynamik, jonoforeza, elektrostymulacja, prądy interferencyjne), magnetoterapii, lampy sollux, ultradźwięków.

Przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny: 507 599 716.